Aloe Vera Succo Massima Forza, 1000 ml

1 400 Lekë
Suplement ushqyes me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0825

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Paketimi: 1000 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

74,85 ml

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI FLORITirane
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI IRIS DURRESDURRES0672228472
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI BILBIL BAKAJ FierCAKRAN FIER696737903
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
LIFEMED SHPK (Farmaci Imi farma 2)Tirane Rruga Zonja Curre 0674089009
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI NIKOTirane
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI FARMAVITTA 3_TRTIRANE , RR 'SIRI KODRA'
FARMACI RIGERS 1_TRMEZEZ,KODER nr1,TIRANE 0692108919
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.