Donna Life retard

1 480 Lekë
Suplement ushqyes me baze Magnez, vitamine B6, Soje, Cimicifuga dhe Terfil, i cili eleminon lodhjen dhe simptomat e menopauzes.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Magnez, vitaminë B6, Sojë, Cimicifuga dhe Tërfil, i cili eleminon lodhjen dhe simptomat e menopauzës.


Kapsulat Retard clirojnë substancat në mënyrë graduale në organizëm duke lehtësuar përthithjen e përbërësve, në këtë mënyrë merren të plota benefitet e produktit.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 738 mg

Sojë e.s. tit 40% isoflavone totale

175 mg

Tërfil i kuq e.s. tit 8% isoflavone

125 mg

Magnez

56,3 mg

Cimicifuga e.s. tit 2.5% triterpenglikoside

40 mg

Vitaminë B6

1,4 mg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Besa ELElbasan695840098
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.