Melatonin Pura gocce con Erbe della Notte

850 Lekë
Suplement ushqyes me baze Melatonine dhe ekstrakte bimore nga Erbe della Notte (Escolzia, PassiFlora, Biancospino, Kamomil, Bli dhe Valeriana).
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2376

Suplement ushqyes me bazë Melatoninë dhe ekstrakte bimore nga Erbe della Notte (Escolzia, PassiFlora, Biancospino, Kamomil, Bli dhe Valeriana).

Melatonina kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag. Ekstraktet bimore favorizojnë relaksimin dhe gjumin. Biancospino ndihmon në qëtësimin dhe mirëqëniën psikologjike. Me shije portokalli.

Përdorimi: Në një gotë më ujë hidhni 25 pika ( 1 mg Melatoninë) nga përzierja.

Paketimi: 50 ml

Melatonina

1 mg

Escolzia

100,2 mg

Passiflora

100,2 mg

Kamomil lule

30 mg

Biancospino (Crataegus monogyna Jacq.)

15,7 mg

Bli (Tilia cordata)

12,9 mg

Valeriana Rrënjë

10,08 mg

Bli (Tilia Platyphyllos scop.)

3,22 mg

Nuk përmban: Alkol, Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.