Fucuslinea pocket drink

1 350 Lekë
Suplement ushqyes me baze Ortosiphon, Betulla, Qitro, Fucus, Ananas, caj jeshil, FOS dhe Galattomannano.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2965

Fucuslinea pocket drink është suplement ushqyes me bazë Ortosiphon, Betulla, Qitro, Fucus, Ananas, caj jeshil, FOS dhe Galattomannano. Suplement ushqimor që kombinon në mënyrë sinergjike përbërësit e saj me efekt drenues të likideve trupore dhe stimulues të metabolizmit energjitik të organizmit.

Frutat e Citrus aurantium dhe Fucus janë të dobishëm për ruajtjen e ekuilibrit të peshës trupore dhe stimulojnë metabolizmin, në vecanti atë të yndyrnave. Ananasi, Caji jeshil, Ortosiphon dhe Betulla favorizojnë drenimin e likideve trupore. Betulla ka dhe funksion purifikues.

Galattomannano

2 g

FOS (Fructoligosaharide)

2 g

Ananas e.g. D/E ½

0,98 g

Gjethe caji jeshil e.g.

0,88 g

Portokall i hidhur e.s. tit. 6%

0,5 g

Fucus tallo e.s. tit. 0,1%

0,15 g

Betula pendula

20 mg

Betulaa pubescens

20 mg

Ortosiphon foglie e.s. tit. 0,25%

40 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI INEATirane
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.