Multicomplex Potassio piu Magnesio

1 080 Lekë
Suplement ushqyes me baze Potasium dhe Magnez dhe Klorur, i cili furnizon organizmin me nje doze suplementimi te ketyre mineraleve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Potasium dhe Magnez dhe Klorur, i cili furnizon organizmin me një dozë suplementimi të këtyre mineraleve.

Potasiumi dhe Magnezi kontribuojnë në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe muskular. Magnezi favorizon metabolizmin energjitik dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitaminat dhe kripërat minerale janë elementet më të rëndësishëm për funksionimin e duhur të proceseve organike, si metabolizmi energjitik, rigjenerimi qelizor dhe mirëfunksionimi i sistemit imunitar.

Përdorimi: 2 tableta në ditë.

Paketimi: 90 tableta x 850 mg

Potasium

450 mg

Magnez

114 mg

Klorur

273 mg

 

 

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI STELA VLVlore
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
Farmaci Farmavitta 12Kavaje Lagjja nr 1
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI SMERALD_TRPrane burgut te grave_Tirane0696130206
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI ANI-S_VLOREVLORE683536695
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.