Multicomplex Vitality

1 220 Lekë
Suplement ushqyes me baze Potasium dhe Magnez, kriperave minerale, Coenzime Q10 dhe Taurine.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Potasium dhe Magnez, i cili furnizon organizmin me këto minerale që zhvillojnë shumë funksione të rëndësishme, ndër to dhe mirëmbajtja e funksionit muskular. Përvec kripërave minerale, Potasium dhe Magnez përmban dhe Coenzimë Q10 dhe Taurinë.

Përdorimi: 2-3 bustina në ditë, të holluara në 500 ml ujë.

Paketimi: 20 bustina x 4 g

Potasium

450 mg

Magnez

114 mg

Taurinë

7,5 mg

Coenzima Q10

3,75 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ERA 2_VLVLORE
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.