Erbaven retard ovalette

1 190 Lekë
Suplement ushqyes me baze trokserutina, ekstraktet e geshtenjes se eger, Vite rossa, Centella, Rusco dhe Boronice, i cili stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfatik te kembeve duke eleminuar likidet e mbledhura.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë trokserutina (flavonoide që gjenden në shumë bimë, ekstrakt nga lulja e Sophora japonica) ekstraktet e gështenjës së egër, Vite rossa, Centella, Rusco dhe Boronicë, i cili stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfatik të këmbëve duke eleminuar likidet e mbledhura.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë e shoqëruar më shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 750 mg

Trokserutinë

300 mg

Gështenjë e egër e.s. tit.3-4%

60 mg

Rusco e.s. tit. 5%

20 mg

Boronicë e.s. tit. 15%

20 mg

Centella asiatica e.s. tit. 2%

30 mg

Vite rossa e.s. tit. 5%

30 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI MIRATirane0692183492
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI IRMA ElbasanRruga Mehmet Pajuni Elbasan693033400
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI NIKOTirane
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI RUBINITirane0692056124
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.