Rigenforte retard naturcaps

1 050 Lekë
Suplement ushqyes me BIOTINAX (formule e patentuar, e perbere nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale per floke te shendetshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me BIOTINAX (formulë e patentuar, e përbërë nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale. Biotina dhe Seleni ndihmojnë në mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm. Zinku ushqen flokët dhe thonjtë. Bakri favorizon pigmentimin e flokëve. Vitamina E kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zgjidhja ideale për flokët e dëmtuar dhe pa jetë.

Kapsula Retard Bifazike: Kapsulë speciale, që përmban brënda 4 mikrotableta, me teknologji të patentuar nga Esi, shpërbërja e të cilave bëhet e diferencuar dhe e ngadaltë, për t’i garantuar organizmit marrjen e plotë të ushqyesve, në mënyrë graduale.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 708 mg

L-Metioninë

250,0 mg

L-Cistinë

50,0 mg

Ac. pantotenik (Vit. B5)

9,0 mg

Vitaminë E

7,8 mg

Zink

7,5 mg

Vitaminë B6

2,1 mg

Bakër

1,0 mg

Acid folik

300,0 mcg

Selen

55,0 mcg

D-Biotina

50,0 mcg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI SALIASITirane042375320
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FLORITirane
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI GJOCITirane0696509999
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI LINDA DRDurres5235648
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI META SHSHKODER
FARMACI JURI LACLa�
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI FARMA ELDRI TIRANEBlloku Gintash,Laprak TIRANE0695505377
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI A&A Tirane Tirane Fresku682705124
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT695601728
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI TANJA DURRESDurres682626260
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI SAGEL DURRESDURRES682001311
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Farmaci Perparim JazexhiuBerat
FARMACI GREKE_ELPerballe spitaleve _Elbasan0695295190
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci Arjola BeratLagje 30 Dhjetori.Berat692898236
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI VIOLETA Tirane Tirane 21 DHJETORI0699481911
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci Alteafarma_FRFier0696371468
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI MUCAJ_VOREVORE0692624747
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER22254996
FARMACI COLLAKU PRENJASPRENJAS0676353670
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI PHARMABEST 2 SHKODERSHKODER Rr'Fetih Dizdari'God 3-katshe
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH674067962
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI GREKE 2 ELBASANLagja Kongresi i Elbasanit, 28 Nentori Elbasan0695295190
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
FARMACI KASA_TRTirane0695141697
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI D. NAUMI 1_PGPogradec0673867723
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI FarmaXHEK_FRFIER34231400
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci PharmaJonRr. Kavajes Pallati 55 shk 1 ap 1 Tirane0674666070
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI VALBONA VLVlore
FARMACI KEMILATirane
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI NIKATirane0699150030
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI BEHRI_SHKSHKODER
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI BIMOTirane2371935 / 0696458609
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
Farmaci IMI Farma 4Rruga Fortuzi Tirane042215500
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci IMI FARMA 2Zonja Curre_Prane tregut elektrik-Ali Demi Tirane
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci Sabina BerishaFier Lagja 11Janari, Rruga Jani Bakalli0695147247
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
FARMACI BLEDI TIRANETirane0695448393
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
FARMACI LIFETirane042245522
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI LUNATirane042452898
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
Farmaci Kasa_DRDurres
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI MAEL_TRTIRANE0684944107
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI KRISTINA FIERFIER0696457205
FARMACI EMANUELFier0697370484
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER695307750
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI ROMA 13 Tirane Tirane MATERNITETI I RI0682033380
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI NIKOTirane
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI CIMI ShkoderSHKODER KOPLIK, RRUGA QENDER0674676543
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI PLECE BYZYKA_FRFier699778094
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI FRANCEZI ADTIRANE0692934855
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI 17Tirane
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI ALBFARMATirane
FARMACI XHENITirane
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.