Le Dieci Erbe Flor, 30 naturcaps

680 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, FOS dhe vitamina te grupit B, ne gjendje te favorizoje funksionet intestinale, tretjen e ushqimit dhe nxjerren e feceve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, FOS dhe vitamina të grupit B, në gjëndje të favorizojë funksionet intestinale, tretjen e ushqimit dhe nxjerren e feceve.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Përdorimi: 1-2 kapsula të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 30 kapsula x 650 mg

FOS (Fruto-oligosakaride)

200 mg

Vitamina B6

2,0 mg

Lëvore Cascara sagrada

213,6 mg

Lëvore Rhamnus alpino

26,64 mg

Lëng Aloe ferox

160 mg

Rrënjë Likuirizia

40 mg

Fara Finoku

133,6 mg

Rrënjë Gentiana

40 mg

Gjethe Sene

106,64 mg

Rrënjë Rabarbaro

26,64 mg

Rrënjë Tarasaco

26,64 mg

Marrubio sommità

26,64 mg

Riboflavinë (Vit.B2)

1,6 mg

Tiaminë (Vit.B1)

1,4 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI NR 1_Don BoskoRr.Don Bosko_Tirane0693786953 , 044819730
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI IDIALTirane042243844
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI GENTI Tirane 21 DHJETORI Tirane0672089323
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
Farmaci Nersi Pharma (Xhamlliku)Rr. Qemal Stafa, Ndr 6/34 ZK 8140 Tirane0672583037
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI HENRI_TRTIRANE, PAZARI I RI,RR" LUIGJ GURAKUQI"0692318398
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Taho PharmaRr. Gjergj Fishta, pallatet Korca. God Nr.3 Tirane0685094394
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI LINDA DRDurres5235648
Farmaci Besa_VLVlore694422284
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.