Le Dieci Erbe Flor, 60 naturcaps

920 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, FOS dhe vitamina te grupit B, ne gjendje te favorizoje funksionet intestinale, tretjen e ushqimit dhe nxjerren e feceve.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3084

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, FOS dhe vitamina të grupit B, në gjëndje të favorizojë funksionet intestinale, tretjen e ushqimit dhe nxjerren e feceve.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Përdorimi: 1-2 kapsula të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 60 kapsula x 650 mg

FOS (Fruto-oligosakaride)

200 mg

Vitamina B6

2,0 mg

Lëvore Cascara sagrada

213,6 mg

Lëvore Rhamnus alpino

26,64 mg

Lëng Aloe ferox

160 mg

Rrënjë Likuirizia

40 mg

Fara Finoku

133,6 mg

Rrënjë Gentiana

40 mg

Gjethe Sene

106,64 mg

Rrënjë Rabarbaro

26,64 mg

Rrënjë Tarasaco

26,64 mg

Marrubio sommità

26,64 mg

Riboflavinë (Vit.B2)

1,6 mg

Tiaminë (Vit.B1)

1,4 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.