Relaxerbe naturcaps

890 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teanine i cili nxit relaksimin fizik dhe mental.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teaninë (aminoacid i cili gjendet tek gjethet e cajit jeshil). Antistres bimor për mirëqenien psiko-fizike. Nxit relaksimin fizik dhe mental, lehtëson ankthin, rregullon ritmin kardiak, shqetësimet e gjumit, stresin akut.
Magnezi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor. Melisa favorizon relaksimin, përmirëson gjendjen emocionale dhe humorin. Luppolo dhe Lavanda ndihmojnë në qetësimin psikologjik në situata të ndryshme stresuese.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë, një në mëngjes dhe një para orarit të pasdites.

Paketimi: 30 x 500 mg

Gjethe nga Melissa e.s. tit. min. 7%

100 mg

Lëvore nga Magnolia e.s. tit. min. 2%

100 mg

L-Teaninë

100 mg

Magnez

100 mg

Luppolo boce e.s. tit. 0,1%

60 mg

Lavandë e.s. 4/1

 40 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMAVLORA 3_VLVLORE
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI MIKETirane
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci NDREU_LELezhe694086182
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI TROPLINI DRDurres
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane0692265057
FARMACI BIOSTirane0683068618
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI DRITATirane0692852573
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ILIRTirane0672018278
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.