Relaxerbe naturcaps

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teanine i cili nxit relaksimin fizik dhe mental.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teaninë (aminoacid i cili gjendet tek gjethet e cajit jeshil). Antistres bimor për mirëqenien psiko-fizike. Nxit relaksimin fizik dhe mental, lehtëson ankthin, rregullon ritmin kardiak, shqetësimet e gjumit, stresin akut.
Magnezi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor. Melisa favorizon relaksimin, përmirëson gjendjen emocionale dhe humorin. Luppolo dhe Lavanda ndihmojnë në qetësimin psikologjik në situata të ndryshme stresuese.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë, një në mëngjes dhe një para orarit të pasdites.

Paketimi: 30 x 500 mg

Gjethe nga Melissa e.s. tit. min. 7%

100 mg

Lëvore nga Magnolia e.s. tit. min. 2%

100 mg

L-Teaninë

100 mg

Magnez

100 mg

Luppolo boce e.s. tit. 0,1%

60 mg

Lavandë e.s. 4/1

 40 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.