Relaxerbe Gocce

900 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teanine i cili nxit relaksimin fizik dhe mental.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2313

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore dhe L-Teaninë (aminoacid i cili gjendet tek gjethet e cajit jeshil). Relaxerbe favorizon relaksimin fizik dhe mental, duke lehtësuar gjendjen e ankthit, shqetësimet e gjumit dhe stresin akut. Melisa favorizon relaksimin, mirëqënien psikologjike dhe humorin. Luppolo dhe Lavanda ndihmojnë në qetësimin psikologjik në situata të ndryshme stresuese.

Përdorimi: 30 pika (3 pikatore) dy herë në ditë, të holluara në gjysëm gote ujë.

Paketimi: 40 ml

Gjethe nga Melissa e.s. tit. min. 7%

80 mg

Lëvore nga Magnolia e.s. tit. min. 2%

80 mg

Luppolo e.g.

50 mg

Lavandë e.g

30 mg

Luppolo strobili e.s. tit. 0,1%

60 mg

  

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.