Cardioplus

1 550 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte natyrale te biankospino, ullirit dhe biopeptidine, i cili rregullon presionin arterial.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0850

Suplement ushqyes me ekstrakte natyrale te biankospino, ullirit dhe biopeptidinë, i cili rregullon presionin arterial. Qarkullimi keq limiton transportin normal të gjakut tek këmbët, krahët dhe tek zemra, duke shkaktuar probleme me presionin e lartë, i cili është shumë i rrezikshëm sidomos për personat me sëmundje kardiake.

Biankospino përmban substanca të cilat kanë shumë benefite tek sistemi kardiovaskular. Falë kësaj biancospino rregullon aktivitetin kardiovaskular, tonifikon enët e gjakut duke i bërë më rezistente dhe duke luftuar radikalet e lira, të cilat janë faktorët kryesor për plakjen e indeve. Ulliri rregullon presionin e gjakut dhe ka veti antioksiduese. Biopeptidina relakson aktivitetin cirkulator dhe kardiocirkulator.

Përdorimi: 2 tableta në mëngjes dhe 2 në darkë, të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 60 tableta

Ulliri e.s. tit. 6%

1000 mg

Biancospino e.s. (Crataegus oxyacantha Medicus)

340 mg

Biancospino e.s. (Crataegus monogyna Jacq.)

340 mg

Caseina e hidrolizuar

250 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG.

Produkt Vegjetarian

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.