GinkgoMax memory

1 550 Lekë
Suplement ushqyes me ekstrakte te standardizuara dhe te titruara te Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me fosfatidilserine, Glutamine, Magnez dhe Vitamine B6.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me ekstrakte të standardizuara dhe të titruara të Ginkgo Biloba dhe Bacopa Monnieri, me fosfatidilserinë, Glutaminë, Magnez dhe Vitaminë B6. Ginko dhe Bacopa promovojnë kujtesën dhe funksionet konjitive. Magneziumi dhe vitamina B6 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe metabolizmit.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 800 mg

Ginkgo Biloba e.s. tit. 26%

240 mg

Bacopa Monnieri e.s. tit. 20% bacosidi

300,0 mg

 Flavonol glikoside

62,4 mg

 Bakoside

60 mg

Fosfatidilserina

100 mg

Glutaminë

100 mg

Magnez

96 mg

Vitaminë B6

21 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI BARDHI H&BShkoder
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.