PropolGola masticabile Menta/Miele

670 Lekë
Suplement ushqyes me origjine 100% natyrale me baze Propolis, Likuirizia, Erisimo dhe Mente per shendetin e fytit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me origjinë 100% natyrale me bazë Propolis, Likuirizia, Erisimo dhe Mente për shëndetin e fytit. Likuirizia favorizon shëndetin e hundës dhe fytit. Mentja dhe Erisimo janë të dobishme për mirëfunksionimin e rrugëve të sipërme respiratore. Erisimo ndihmon në tonin e zërit dhe ka funksion qetësues për mukozën oro-faringeale. Propoli stimulon mbrojtjen imunitare.

Përdorimi: Këshillohen 2 deri në 3 tableta në ditë. Tabletat duhet të shkrihen në gojë.

Paketimi: 30 tableta x 1000 mg

Likuirizia e.s. 19% ac. glicirizik

300 mg

Propolis e.s. tit. 12%

180 mg

Erisimo e.s

60 mg

Mente e.s.

30 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI HENRI_TRTIRANE, PAZARI I RI,RR" LUIGJ GURAKUQI"0692318398
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.