Fucuslinea + Forte

780 Lekë
Suplement ushqyes me origjine 100% natyrale, me baze Rodiola, Betulla, Sene, Finok dhe Fucus.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0883

Betulla dhe Finoku favorizojnë funksionet detoksifikuese dhe drenimin e likideve trupore. Sena favorizon traktin intestinal. Fucus stimulon metabolizmin dhe ruan ekuilibrin e peshës trupore.

Përdorimi: 2 tableta në ditë, para vakteve kryesore të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 45 tableta x 820 mg

Rrënjë Rodiola e.s. tit. 1%

220 mg

Gjethe Betulla e.s. tit. 2,5%

220 mg

Fucus e.s. tit. 0,1%

150 mg

Gjethe Sene e.s. tit. 6%

100 mg

Finok e.s. tit. 0,5%

50 mg

   

Nuk përmban: Konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci SensiBluRr. Elbasanit Pall. NR2 Prane Postes Tirane0692626910
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI INEATirane
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.