Omega 3 Small

2 660 Lekë
Suplement ushqyes me origjine 100% natyrale qe permban vaj te perqendruar nga peshqit blu (nga oqeani paqesor), i pasur me acide yndyrore te ngopura Omega 3.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2471

Suplement ushqyes me origjinë 100% natyrale që përmban vaj të përqëndruar nga peshqit blu (nga oqeani paqësor), i pasur me acide yndyrore të ngopura Omega 3. Perla të vogla, me shije portokalli, të lëhta për tu gëlltitur. Pa aromë dhe pa shije, nuk provokon refluks ose aromë të keqe goje.

Doza ditore prej 250 mg EPA dhe DHA ndihmon në mirëfunksionimin e kardiak, cerebral dhe përmirësimin e shikimit.

Përdorimi: 2-4 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 120 perla x 1,06 g

Vaj  peshku i përqëndruar

3,2 g

Vaj esencial portokalli I ëmbël

32 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.