Omega 3 A.C.

2 660 Lekë
Suplement ushqyes me origjine 100% natyrale qe permban vaj te perqendruar nga peshqit blu (nga oqeani paqesor), i pasur me acide yndyrore te ngopura Omega 3 dhe vitamine E.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2540

Suplement ushqyes me origjinë 100% natyrale që përmban vaj të përqëndruar nga peshqit blu (nga oqeani paqësor), i pasur me acide yndyrore të ngopura Omega 3 dhe vitaminë E të cilat janë në gjëndje të përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të normalizojnë nivelin e yndyrnave.

Përdorimi: 2-4 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 60 kapsula x 1500 mg

Vaj përqëndruar nga peshqit blu

4,6 g

Vitamina E

36 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.