GinkgoMax

930 Lekë
Suplement ushqyes me origjine natyrale me baze ekstraktin e thare, te standartizuar dhe titulluar (me 26% flavonole glikozide) ne doze te larte 240 mg per tablete.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me origjinë natyrale me bazë ekstraktin e tharë, të standartizuar dhe titulluar (me 26% flavonole glikozide) në dozë të lartë 240 mg për tabletë. Ginkgo Biloba ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, të kujtesës dhe funksioneve konjitive, rrit qarkullimin në nivel cerebral duke zgjeruar dhe oksigjenuar enet e gjakut.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë e shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 700 mg

Ginkgo Biloba e.s. tit. 26% 240 mg,   62,4 mg flavonole glikozide

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI A&A Tirane Tirane Fresku682705124
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI XHENITirane
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI TANJA DURRESDurres682626260
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI 17Tirane
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
Farmaci Nersi Pharma (Xhamlliku)Rr. Qemal Stafa, Ndr 6/34 ZK 8140 Tirane0672583037
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI INEATirane
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI 2 AE_TRQendra Toptani-Tirane0682153996
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.