Batteril 900

1 620 Lekë
Suplement ushqyes me permbajtje te farave te qitros dhe vaj esencial tea tree i cili rrit rezistencen fiziologjike kunder patogjeneve, inflamacioneve dhe infeksioneve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me përmbajtje të farave të qitros dhe vaj esencial tea tree. Produkti rrit rezistencën fiziologjike kundër patogjenëve, inflamacioneve dhe infeksioneve.

Farat e qitros ruajnë ekuilibrin mikrobik, luftojnë radikalet e lira, dhe favorizojnë drenimin e likideve të trupit falë vetive antioksiduese. Vaji esencial Tea Tree (Melaleuca alternifolia) përmirëson rezistencën fiziologjike të organizmit kundër sëmundjeve dhe infeksioneve të shkaktuara nga bakteret dhe viruset, vecanërisht ato të rrugëve respiratore si hunda, goja dhe bronket.

Përdorimi: Rekomandohet 1 tabletë në mëngjes dhe 1 në darkë.

Paketimi: 30 tableta x 1500 mg

Fara Qitro e.s. tit. 50%

900 mg

Tea Tree tit. 70% o. e.

114 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, ëmbëlsues, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci Farmavitta 6 (M.Shyri)Rruga Myslym Shyri,pallati 60,kati l Tirane0692033611
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci JON ElbasanPrane Poliklinikes Qendrore Elbasan695141689
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.