Diurerbe Forte pocket drink Limone

1 360 Lekë
Suplement ushqyes me shije Limoni, me baze ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me shije Limoni, me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.

Diurerbe përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi: Hidhni 1 bustinë në një shishe me gjysëm litri ujë dhe pijeni përziejen gjatë ditës. Mund dhe të përdorni 2 bustina gjatë ditës.

Paketimi: 24 bustina x 20 ml

Betula pendula

0,15 g

Betula pubescens

0,15 g

Pilosella e.s. tit. 1%

0,25 g

Verga d’oro estr. hidroglicerik 1/2

0,4 g

Ortosiphon e.s. tit. 0,25%

0,1 g

The verde estr. hidroglicerik 1/2

0,8 g

Ginepro estr. hidroglicerik 1/2

1,2 g

Equiseto e.s. 2%

0,05 g

Magnez

112,5 mg

Potasium

300 mg

       

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.