Propol C 1000

1 650 Lekë
Suplement ushqyes me Vitamine C, Propolis, Zink dhe ekstrakte bimore.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0940

Suplement ushqyes me Vitaminë C, Propolis, Zink dhe ekstrakte bimore, në formë bustine, që përmban tableta eferveshente me shije mandarine. Si ëmbëlsues është përdorur ektrakti natyral i gjetheve nga Stevia. Vitamina C dhe Zinku kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar dhe metabolizmit qelizor.

Përdorimi: 1 tabletë eferveshente në ditë, e shkrirë në 200 ml ujë.

Paketimi: 20 tableta x 90g

Vitaminë C

1000 mg

Shelg i Bardhë e.s. tit. 15%

30 mg

Zink

7,5 mg

Trëndafil i egër e.s. tit. 50%

10 mg

Propolis resina e.s. tit. 6%

100 mg

  

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, alkol, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.