PropolBaby Orsi

1 000 Lekë
Suplement ushqyes ne forme karamele te pertypshme me shije luleshtrydhe.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Suplement ushqyes në formë karamele të përtypshme me shije luleshtrydhe. Echinacea nxit mbrojtjen natyrale organike dhe forcon rrugët e sipërme të frymëmarrjes. Mënyra më e mirë për të mbrojtur fëmijët tuaj nga gripi dhe ftohja.

Përdorimi: Për fëmijë nga 4-8 vjec: 3-5 karamele të përtypshme në ditë. Për fëmijë nga 8 vjec: 5 ose më shumë në ditë.

Paketimi: 80 karamele x 1000 mg

Echinacea erba e.s. tit. 4%

12,5 mg

Propolis e.s. tit. 12%

37.5 mg

Mjaltë pluhur

100 mg

 

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.