Multicomplex Sport

1 190 Lekë
Suplement ushqyes per sportiste, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasoje e djersitjes nga aktiviteti sportiv.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes për sportistë, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasojë e djersitjes nga aktiviteti sportiv. Përvec kripërave minerale të Sodiumit, Potasiumit, Magnezit dhe Klorurit përmban dhe Taurinë, vitaminë C dhe Coenzimë Q10.

Përdorimi: 1 bustinë e holluar në 500 ml ujë.

Paketimi: 10 bustina x 20 g  

Natrium 300 mg Magnez 57 mg
Potasium 130 mg Klorur 200 mg
Vitamin C 60 mg Taurina 10 mg 
Coenzima Q10 5 mg  

Nuk përmban: Produkte qumështi, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI ITALIANE MIRA_VLVlore0696876390
FARMACI KOZETA VLVlore
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI XHENITirane0692396130
FARMACI ORNELA MUHARruga "Acdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI REGI DURRESDurres0552223927
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI ERA 2_VLVLORE
FARMACI FAMA_DILagja Nazmi Rushiti -Diber Peshkopi
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI BRUKALAC
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
Farmaci ERMELINDA MULITABerat0693584274
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI NUSHI _LULushnje0698336176
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915783
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.