Melatonin Pura 3mg

450 Lekë
Suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes që kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag. Valeriana vepron në sinergji me Melatoninën, duke favorizuar relaksimin dhe gjumin.

Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta

Melatonina

3 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI XHENITirane
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN695156215
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
Farmaci BORA-VLVlore682027785
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT695601728
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI FLORITirane
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI CIMI ShkoderSHKODER KOPLIK, RRUGA QENDER0674676543
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
FARMACI 17Tirane
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.