Melatonin Pura Fast

1 170 Lekë
Suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes që kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag.

Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

Përdorimi: 1 strip në ditë. Vendosni një strip orosolubil në gjuhë dhe lëreni të shkrihet. Për të marrë maksimumin e efektit të Melatoninës, merrni 1 mg Melatoninë, pak para se të shtriheni për të fjetur. Ndërsa për lehtësuar simptomat e efektit Jet lag merrni 0.5 mg Melatoninë pak para se të shtriheni për të fjetur ditën e parë të udhëtimit dhe disa ditë pasi të këni mbërritur në destinacion.

Paketimi: 30 strips x 45 mg

Melatonina

1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci Besa ELElbasan695840098
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.