Go Up

1 320 Lekë
Suplement ushqyes qe redukton lodhjen, rrit energjine, vitalitetin dhe performancen.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes që redukton lodhjen, rrit energjinë, vitalitetin dhe performancën, me bazë Magnez, Zink, Argininë, Carnitinë i cili stimulon metabolizmin e qelizave për prodhimin e energjisë tek trupi jonë duke mposhtur lodhjen fizike dhe psikologjike. Go Up i jep fuqi funksioneve cerebrale, stimulon përqëndrimin, funksionet konjitive dhe jep më shumë energji për aktivitetet tona të përditshme ose sportive.

Përdorimi: 1-2 bustina në ditë, sic janë ose të holluara me ujë.

Paketimi: 16 bustina x 20 ml

L-Argininë

2000 mg

L-Carnitinë

500 mg

Magnez

187,5 mg

Zink

10 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.