Silymarin, Double Strength 300 mg Veg Capsules

€16.20
Suport per funksionin e melcise. Me argjinare dhe luleradhiqe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11757

Silimarina (Silybum marianum) është përdorur tradicionalisht për të ndihmuar në mirëmbajtjen e funksioneve të mëlcisë. Kjo formulë vegjetariane përfshin argjinare dhe luleradhiqe për efikasitet më të lartë.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 deri në 3 herë në ditë.

Paketimi: 50 kapsula

 

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Ekstrakt silybum marianum (të standartizuara në 240 mg Flavonoide silimarine të barazvlefshme me 80%)

300 mg

*

Rrënjë luleradhiqe (Taraxacum officinale)

100 mg

*

Gjethe argjinare (Cinara scolymus) 50 mg *

50 mg

*

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), mikrokristalinë celuloze, dioksid silikoni, stearat magnezi (origjinë bimore).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Dr.ANTONIO TURI HEALTH REAL SOLUTIONSTirane Rruga e Durresit Godina 79 Hyrja 4.ap 34 0697032745
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI ORIENTirane0692054446
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI VJOSATirane0692084153
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci EmaTirane Rruga Dora Distria pll 12/1 shk1 ap260693177159
FARMACI 21 TIRANE........Rr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI FAMILY PHARMACY_TR TIRANE, HARRI FULS0696263423
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.