Termometer Thermodiary Ear

€54.68
Termometer infrared per matjen e temperatures tek veshi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11459

- Termometer infrared.

- Kryen matjen e temperatures ne zonen e veshit.

- Mund te sinkronizohet me smartphone-in tuaj ose te perdoret si termometer i thjeshte.

- I thjeshte, i shpejte, ptaktik dhe nuk shkakton diskomfort gjate matjes.

-Detektor i shpejte- 1 sekonde.

- Memorizon 25 matjet e fundit.

- Tregon nivelin e baterise.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI ARDI TIRANETirane Rruga Medar Shtylla Pallati Sara el0692089899
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.