Brightening Face Freshener

2 200 Lekë
Tonik pa alkool, i domosdoshem per pastrimin e lekures kerkuese.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2754

Lekura tonifikohet, rigjenerohet dhe ngelet e fresket dhe e hidratuar.

Perdorimi: Aplikoni Brightening Face Refresher ne nje tampon pambuku 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Glicerine

Morus alba (ekstrakti i rrenjes se pemes se manit)

Perdorimi: Aplikoni Brightening Face Refresher ne nje tampon pambuku 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.