Melafadin Toner

€17.82
Tonik pastrues i cili freskon dhe rigjalleron lekuren.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1870

Efekt antioksidant, qetesues dhe hidratues.

Perdorimi: Aplikoni tonikun me tampon pambuku pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Ekstrakti Bimor SOOR

Aloe Vera

Morus Alba

Glicerine

Alantoina

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.