Soothing Gel Toner

€17.82
Tonik per lekura sensitive.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2427

- Qe lekura sensitive te mos humbase hidratimin, toniku eshte nje zgjedhje e mire.

- Ruan ekuilibrin dhe vitalitetin e lekures.

- Lehteson shenjat e irritimit(skuqje, enjtje,)

- Qeteson dhe hidraton.

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje .

Paketimi: 200 ml

Perberja: Kompleksi i ndjeshem

Aloe vera

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.