Apaxil Crema Giorno Antitraspirante per Mani/Piedi

€24.62
Trajtim i pershtatshem per personat qe vuajne nga djersitja e shtuar e kembeve, shpesh e shoqeruar me nje arome te pakendshme dhe per personat qe vuajne nga djersitja e duarve.Kremi ka efekt hidratues dhe lufton djersitjen.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9778

Perdorimi: Lani duart dhe kembet ne mengjes me uje te bollshem dhe thajini ato mire.

Aplikoni kremin Apaxil Crema da Giorno Antitraspirante per Mani/Piedi ne duar ose kembe sipas nevojes.

Per nje reduktim maksimal te djersitjes aplikoni ne mbremje Apaxil Trattamento Sudor Control Mani/Piedi Notte

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitAntidjerse
Sipas LinjaveApaxil
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.