DEFENCE BODY ANTICELLULITE CREAM - GEL

€39.69
Trajtim lokal, I cili bazohet ne efektin ngrohes/ftohes. Stimulon mikroqarkullimin kapilar, duke bere te mundur drenimin e lengjeve dhe mbetjeve nga indi subkutan, ka nje teksture te lehte qe perthithet lehtesisht nga lekura. Nuk permban jod.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1997

Rezultatet nga studimet klinike, pas 6 javeve perdorimi te rregullit te kremit:

  • Efekti drenues- rritur me 27 %.
  • Perimetri i kofshes- reduktuar me 3,8 cm.
  • Reduktimi i pamjes se lekures “orange-peel”- reduktuar me 15 %.
  • Tonifikimi i lekures- rritur me 58%.
  • Lekure me e lemuar (raportuar kjo nga 80% e personave qe moren pjese ne studim.

Permban:

Curcuma zedoaria, Eugenia caryophillus, Zingiber oficinale, genistein, kafeine, karnitine, Spirulina platensis, mentol, Capsicum frutescens, Lonicera japonica.

Eksipientët: Polimere gelling, silikone, glicerinë, isohexadekan, alkool denat, Ujë të dejonizuar

Perdorimi: Aplikoni produktin ne mengjes dhe ne mbremje, duke e masazhur.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI AMELIATirane0682051408
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.