TRIDERM A.D. SPF 50+

3 250 Lekë
Krem me mbrojtje të lartë ndaj diellit SPF 50+, me një teksurë emoliente që përhapet lehtësisht në lëkurë. I përshtatshëm për lëkurat atopike te bebeve, fëmijëve dhe të rriturve, për fytyrën dhe trupin. Rezistent ndaj ujit dhe rërës.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11535

Përmban:

  •        Filtra UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet e diellit.
  •        Nikotinamid- mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.
  •        B-Glukan- suporton mekanizmat natyral riparues të lëkurës.
  •        Alantoine- me veti rigjeneruese.
  •        L-Karnosinë- ndihmon nw rigjenerimin e lwkurws
  •        Glicerinë, pantenol, vitaminë E.

Përdorimi:

Aplikoni kremin para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme. 

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.