TRIDERM A.K. SPF 50

€20.25
Krem dielli me mbrojtje shumë të lartë SPF 50 +, posacërisht për lëkurat me “Aktinik Keratosis”. Ka një teksturë të lehtë dhe jo ngjitëse. Mund të përdoret për fytyrën dhe trupin gjatë gjithë vitit.
Availability: In stock
SKU: 11540

Përmban:

  •  Nikotinamid 1%, B-Glukan, L-Karnozinë- të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira të shkaktuara nga rrezatimet IR, si dhe mbrojnë keratinocitet nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimet   UV.
  •  Tokotrienole- të cilat forcojnë barrierat mbrojtëse të lëkurës dhe ndihmojnë 
  •  Filtra mbrojtës ndaj rrezeve UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga dielli dhe parandalojnë dëmtimin aktinik.

Perdorimi:

Aplikoni kremin para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme. Tundeni para përdorimit.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.