TRIDERM A.K. FOOD SUPPLEMENT

2 000 Lekë
Suplement ushqimor i pasur me niacin, zink, vitaminë E, likopene dhe tokotrienole. E kombinuar me kremin lokal TRIDERM A.K. SPF 50 + rrit mbrojtjen nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet e diellit.
Availability: In stock
SKU: 11536

Mbron dhe mirëmban lëkurën, forcon mekanizmat antioksidantë të saj dhe kontribon në sintezën normale të DNA.

Përmban:

  •   Niacinë 54 mg- ruan lëkurën nga agjentët e jashtëm.
  •   Zinku 15 mg- suporton sintezën normale të DNA.
  •   Vitamina E 28.5 mg- mbron qelizat nga stresi oksidativ.
  •   Likopene 2 mg- me veti të fuqishme antioksidante. Mbron organizmin nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira.
  •   Tokotrienole 50 mg- parandalon dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira.

Përdorimi:

Konsumoni 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Suplemente
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.