Profumo Monoi

€15.88
Uje i parfumuar, me aromen e embel dhe verore te monoit, i cili ju dhuron momente te paharrueshme te detit dhe rrezeve te ngrohta te diellit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1903

Paketimi: 35 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Parfum
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.