TRIDERM BABY&KID MICELLAR WATER

€13.77
Uje micelar qe pastron butesisht lekuren e bebeve dhe femijeve, pa shpelarje.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2789

Permban:

Surfaktante shume te bute:  Formojne micela, sfera te vogla te afta per te hequr papastertite, pa qene e nevojshme te masazhoni produktin ne lekure. Bejne te mundur pastrimin e lekures pa pasur nevoje per shpelarje.

Uje i distiluar trendafili: Ka efekt freskues.

Perdorimi: Aplikoni butesisht produktin ne lekure me nje tampon pambuku.

Paketimi: 300 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitBebe dhe femije
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.