DEFENCE MICELLAR WATER 100 ml

500 Lekë
Uje micelar qe pastron fytyren, syte dhe buzet nga papastertite dhe gjithashtu pastron make up-in. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10754

Permban:

Ujë i distiluar trendafili: Efekt rigjenerues dhe qetësues.

Surfektante shume te bute:  Formojnë micela, sfera te vogla te afta per te larguar papastertite. Ato kane efekt delipidues shume te ulet dhe tolerohen shume mire nga lekura. Pastron lekuren pa pasur nevoje per shpelarje dhe pa  prishur ekuilibrin e saj.

Perdorimi: Aplikoni produktin me ndihmen e nje  pambuku. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.