Acqua di rose BIO&VEGAN

1 850 Lekë
Uje trendafili 100% organik i perfituar nga distilimi i Rosa Centifolia dhe Rosa Damascena te njohura per aromen dhe vetite e tyre te mrekullueshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1463

Acqua Di Rose ushtron nje efekt hidratues (vecanerisht per lekurat e thata e te ndjeshme), efekt tonik, antirrudhe, efekt astrigjent dhe dekongjestant, gjithashtu qeteson inflamacionin dhe skuqjen e lekures duke i dhuruar asaj nje ndjenje freskie.

Perdorimi: Aplikoni ujin e trendafilit me nje pambuk ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 200 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.