URAGIN

740 Lekë
Suplement ushqyes i cili përmirëson funksionalitetin e rrugëve urinare dhe mbrojtjen e organizmit nga faktorët e jashtëm dhe stresi oksidativ.
Availability: In stock
SKU: 11179

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i frutave të boronicës (Vaccinium macrocarpon)

250 mg

Ekstrakt i tharë Equisetum arvense

100 mg

Vitaminë C (acid L-askorbik)

50 mg

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.