Argan Oil, Organic

€20.66
Vaj Argani 100% organik i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Availability: In stock
SKU: 10836

Vaji i Arganit është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave falë përmbajtjes së lartë me acide yndyrore. Ky vaj hidraton, ushqen dhe i jep shkëlqim flokëve si dhe ndihmon në zbutjen, hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës. Përthithet shpejt, lehtësisht dhe ndihmon dhe në ruajtjen e balancës së pH.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë dhe tek flokët sipas nevojës.

Përbërësit: Vaj Argani Organik (Argania Spinosa)

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ENAFARMATirane692976138
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Products specifications
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.