Olio di Mandorle Dolci Muschio Bianco

€13.36
Vaj bajame i parfumuar me vaj esencial myshku te bardhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2735

Vaji i bajames 100% i paster eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike dhe ne receta natyrale. Ekzistojne 2 lloje te ketij vaji: i embel dhe i hidhur, por vaji i bajames se embel eshte me i keshillueshem per perdorim.

Vaji i bajames se embel eshte i pasur me acide yndyrore te shendetshme si acidi oleik (omega-9) dhe acid linoleik (omega-6) gjithashtu permban vitamina A, B dhe E te cilat jane esenciale per nje lekure te shendetshme. 

Ky vaj hidraton dhe ushqen lekuren duke rritur elasticitetin e saj, perfshire dhe lekuren e bebeve, trajton, ushqen dhe forcon floket, parandalon strijat gjate shtatezanise dhe gjithashtu mund te perdoret si vaj masazhi.

Perdorimi: Rekomandohet te aplikohet 1 here ne dite. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI PHARMAWEST (BLLOK)Rruga Vaso Pasha Tirane0694005055
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ORANGE 040Rruga George W.Bush Perballe Toptani Tirane0694030070
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
Farmaci DEI KUTALLI / BERAT0695375292
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.