Olio di Mandorle Dolci Te Bianco

€13.36
Vaj bajame i parfumuar me vaj esencial nga caji i bardhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2736

Vaji i bajames 100% i paster eshte nje nga vajrat me te perdorur ne produktet kozmetike dhe ne receta natyrale. Ekzistojne 2 lloje te ketij vaji: i embel dhe i hidhur, por vaji i bajames se embel eshte me i keshillueshem per perdorim.

Vaji i bajames se embel eshte i pasur me acide yndyrore te shendetshme si acidi oleik (omega-9) dhe acid linoleik (omega-6) gjithashtu permban vitamina A, B dhe E te cilat jane esenciale per nje lekure te shendetshme. 

Ky vaj hidraton dhe ushqen lekuren duke rritur elasticitetin e saj, perfshire dhe lekuren e bebeve, trajton, ushqen dhe forcon floket, parandalon strijat gjate shtatezanise dhe gjithashtu mund te perdoret si vaj masazhi.

Perdorimi: Rekomandohet te aplikohet 1 here ne dite. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI PHARMAWEST (BLLOK)Rruga Vaso Pasha Tirane0694005055
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.