Basil Oil

2 050 Lekë
Vaj esencial borziloku (Ocimum basilicum) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e ngrohtë, pikante

Vetitë: inspiruese, gjallëruese, purifikuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj borziloku, 2 pika vaj limoni dhe vaj ylang ylang në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e bimës.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.