Jasmine Fragrance

1 200 Lekë
Vaj esencial jasemini
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e ngrohtë, e ëmbël

Vetitë: romantike, relaksuese, qetësuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 2 pika vaj lavande, vaj jasemini dhe 15 pika vaj vanilje.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLORITirane
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI PERVANARr Hoxhe Tahsim Tirane0695725972
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Jojoba Oil 118 ml
2 300 Lekë
Picture of Shea Butter 207 ml
1 500 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.