Clove Oil, organic

1 050 Lekë
Vaj esencial karafili (Eugenia caryophyllus) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: E ëmbël dhe e fortë

Vetitë: E ngrohtë, qetësuese, inkurajuese

Metoda e përpunimit: I distiluar në avull nga karafili

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.