Peppermint Oil

1 200 Lekë
Vaj esencial mente (Mentha piperita) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e frekët, mente e fortë

Vetitë: Rivitalizuese, gjallëruese, ftohëse

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj mente dhe vaj rozmarinë së bashku me 2 pika vaj kanelle në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e bimës

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.