Olio Essenziale Di Neroli

€33.21
Vaj esencial neroli, 100% i paster.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2298

Aroma: e ngrohte lulesh agrumesh dhe mjalti.

Perdorimi: Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti qetesuese dhe relaksuese. I dobishem ne rastet e stresit, ankthit, trishtimit, frikes, kujtimeve te dhimbshme.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitVajra
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.